Luka Cvetko i Martina Štefinec Foto: PK Barok

Čak 11 medalja za Luku Cvetka i Martinu Štefinec na memorijalnom mitingu u Rijeci

| 22.10.2018. u 19:21h | Objavljeno u Sport

Na bazenima Kantrida u Rijeci održan je Memorijalni miting „Noa Zelić“. Na natjecanju je nastupilo oko 170 plivačica i plivača iz Slovenije i Hrvatske, u kategorijama od mlađih kadeta do seniora. Varaždinski PK Barok predstavljali su najbolji članovi Luka Cvetko i Martina Štefinec.

Luka Cvetko je bio najuspješniji na 50 metara slobodno, osvojivši 1. mjesto u juniorskoj, mlađoj seniorskoj i apsolutnoj kategoriji, dok je na 100 metara slobodno također bio 1. u juniorskoj i ml. seniorskoj kategoriji, te 2. mjesto u apsolutnoj kategoriji.

Martina Štefinec je u kategoriji juniorki i ml. seniorki na 50 metara prsno osvojila 2. mjesto, te u apsolutnoj kategoriji 3. mjesto. Na 100 metara prsno bila je 3. u kategoriji juniorki i ml. seniorki.