Bod Novom Marofu, težak poraz Zelengaja, izgubili Varteks i i Zadrugar

| 26.3.2016. u 17:15h | Objavljeno u Sport

U sklopu 19. kola Međužupanijske nogometne lige od svih županijskih predstavnika danas je uspješan bio samo Novi Marof koji je na svom terenu odigrao 1:1 protiv Graničara iz Kotoribe. Domaćin je došao u vodstvu u 58. minuti golom Matije Janovića.,

Pred dvjestotinjak gledatelja Zelengaj je na svom terenu izgubio od Poleta 6:0. Tri je gola za goste koji su na poluvremenu imali vodstvo od 2:0, postigao Nikola Barat. Varteks je izgubio u Nedelišću od istoimenog domaćina 3:1, poluvrijeme 1:0. Gol za goste postigao je Borna Radić u 81. minuti iz kaznenog udarca, kod vodstva Nedelišća od 2:0.

Zadrugar je izgubio u Murskom Središću od domaćeg Rudara 2:1, što je bio i rezultat nakon prvih 45 minuta. Gol za goste postigao je Marko Kolak u 34. minuti kod vodstva domaćina od 2:0.

Sutra u 16 sati vodeći Jalžabet će, znatno igrački oslabljen, igrati kod Pušćina, a Plitvica će u Gojancu ugostiti Mladost Komet.