Obreš utakmicom bez golova (0:0) otežao Bednji lov za vodećim Nedeljancom Foto: Mario Šamec

Bednja remijem povećala prednost Nedeljanca na vrhu

| 3.4.2016. u 19:57h | Objavljeno u Sport

Drugoplasiranoj Bednji je danas trebala pobjeda protiv Obreša u derbiju 16. kola Prve županijske nogomene lige da zadrži zaostatak od pet bodova iza vodećeg Nedeljanca, ali su umjesto toga odigrali neodlučeno 0:0 i time povećali prednost Nedeljanca na vrhu na sedam bodova.

Polet (C) je pobjedom 3:1 protiv Mladosti (M) iskoristio remi Bednje da se joj približi na samo jedan bod (Bednja 35, Polet (C) 34). Za Polet (C) su pogotke postigli Tino Hutinski u 24. minuti, David Lazar u 57. minuti te Sandi Martan u 90. +5 minuti utakmice, dok je jedini pogodak za Mladost (M) postigao Dominik Kobzinek u 75. minuti.

U ostalim utakmicama, Čevo je uspio prekinuti niz poraza te osvojiti novi bod remijem protiv Orača 1:1, Rudar 47 i Sloga su odigrali neodlučeno 2:2, a Dubravka je na gostovanju u Ivancu svladala Ivančicu 2:1.