Po teškim, gotovo nemogućim uvjetima za igru na terenu u Beletincu bolje se snašla momčad Bednja i pobijedila Nedeljanec Foto: Dražen Novosel

Bednja pregazila Nedeljanec, Plitvici protiv Jalžabeta 3. pobjeda u prvenstvu, slavio i N. Marof

| 26.11.2017. u 15:31h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 15., posljednjeg jesenskog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Skupina Čakovec - Varaždin Novi Marof je u prijepodnevnom terminu pobijedio u Čakovcu domaću Slogu 3:2, iako su gosti gubili 2:0. Strijelci za Novi Marof bili su Rikardo Beloša u 19., te Igor Martan u 36. i 67. minuti susreta.

Bednja je na svom terenu u Beletincu, bez prvog strijelac Kuljia i po teškim uvjetima za igru, u županijskom derbiju svladala Nedeljanec rezultatom 6:2, pri čemu je već na poluvremenu imala vodstvo od 6:1. Hat trick je postigao Marin Ivančić, dva je gola pridodao Jakov Klopotan, a jednom je mrežu Nedeljanca zatresao Filip Holi, dok su golove za goste postigli Emanuel Škvarić i Petar Rog.

U derbiju začelja u Gojancu domača Plitvica došla je i do treće ovosezonske pobjede svladavši momčad Jalžabeta 3:2.