Budućnost protiv Poleta (C) remizirala 2:2 Foto: Dražen Novosel

Bednja pobjedom dostigla Ivančicu koja je osvojila bod kod Podravca

| 11.9.2016. u 20:03h | Objavljeno u Sport

Nakon uvjerljiva prva tri kola, Ivančica je na gostovanju kod Podravca (SL) ispustila prve bodove u četvrtom kolu Prve županijske nogometne lige. Utakmica je završila podjelom bodova 2:2, a Ivančica je propustila zadržati vodstvo od 2:0 koje su imali nakon prvih 45 minuta susreta.

Bednja je iskoristila remi Ivančice i pobjedom 3:0 protiv Dubravke-Zagorca se bodovno izjednačila na vrhu Prve ŽNL. Najvišu pobjedu kola je ostvarila Plitvica (S) koja je na gostovanju kod Mladosti (Š) 4:0 pobjedom uzela sva tri boda. Rudar 47 je rezultatom 3:0 pobijedio na gostovanju kod Lepoglave, Budućnost je kod kuće remizirala protiv Poleta (C) 2:2, Drava je u uzbudljivom susretu u zadnjih 10 minuta susreta pobijedila Obreša 3:2, a Sloga je slavila na domaćem terenu protiv Mladosti (M) s minimalnih 1:0.