Lucija Mišak (lijevo) i Ana Mukić Foto: TK Varaždin 1181

Ana Mukić i Lucija Mišak otišli do kraja na Otvorenom prvenstvu Šalate u Zagrebu

| 10.7.2018. u 12:12h | Objavljeno u Sport

Proteklog vikenda održan je turnir iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza do 16 godina u Zagrebu na kojem su predstavnice Teniskog kluba Varaždin 1181, osvojile turnir pojedinačno i u konkurenciji parova.

Ana Mukić osvojila je u pojedinačnoj i u konkurenciji parova sa Lucijom Mišak još jedan turnir visokog trećeg ranga. Ana je u prvom kolu bila slobodna kao prvopostavljena igračica, da bi u drugom kolu pobijedila Natašu Crnolatac (TK Zagi) rezultatom 6:0 i 6:0, u polufinalnom dvoboju je bila bolja od klupske suigračice Lucije Mišak rezultatom 6:1 i 6:2, a u finalu je bila bolja od međunarodno visoko rangirane Hane Sokolović (HTK Zagreb) rezultatom 6:3 i 6:0.

Lucija Mišak odradila je isto tako odličan turnir osvojivši treće mjesto pojedinačno gdje je kao treće postavljena igračica bila slobodna prvo kolo te u drugom bila bolja od Zoe Tie Zlatkov (TK Top Spin) rezultatom 6:3 i 6:0 te osvojila prvo mjesto u paru sa Anom pobijedivši u finalu par Pintar/Sokolović rezultatom 6:3 i 6:3.