Denis Adlašić i Rebeka Cindrić ostvarili dobre nastupe u Zagrebu

Adlašić drugi, Cindrić treća na Dvoranskom prvenstvu Ponikva

| 11.3.2016. u 13:37h | Objavljeno u Sport

Na teniskim terenima TK Ponikva u Zagrebu održano je Dvoransko prvenstvo Ponikva za dječake i djevojčice do 12 godina gdje su nastupili varaždinski mladi tenisači te ostvarili dobre rezultate.

U kategoriji dječaka, najdalje je došao Denis Adlašić iz TK Varaždina 1181 te osvojio odlično drugo mjesto pobijedivši Jakova Halambeka (TK Rally) 6:0 6:0, Erika Nikolića (TK Zagi) 6:2 6:0, Nou Kljajića (TK Vulpes) 2:6 7:5 6:3, Danijela Jančića (TK San Spin) 6:4 6:2, a u finalnom susretu je bolji bio Filip Ferega (TK Iteam) 1:6 3:6. U kategoriji dječaka nastupio je i Karlo Cindrić iz TK Varteksa koji je poražen u prvom kolu.

U kategoriji djevojčica, Rebeka Cindrić iz TK Varteksa osvojila je treće mjesto pobijedivši Lanu Vukić (TK Top Spin) 6:1 6:1, Doris Držanić (TK Terra) 6:2 7:6, a u polufinalnom susretu bolja je bila pobjednice turnira Petra Marčinko (TK Medvešćak) 4:6 7:6 1:6. U kategoriji djevojčica je nastupila i Vini Cecelja iz TK Varaždina 1181 gdje je pobjedila Sumeju Pličanić (TK Chromos-Savica) 6:3 6:0, a u četvrtfinalu je poražena od Petre Marčinko 2:6 6:7.