Novi Marof do svog prvog remija sezone

| 10.10.2015. u 18:24h | Objavljeno u Sport

Novi Marof je u dosadašnjim nastupima u Međužupanijskoj ligi Čakovec-Varaždin ubilježio samo pobjede ili poraze, točnije tri pobjede i četiri poraza u sedam odigranih kola. U današnjem 8. kolu prvenstva ubilježio je svoj prvi remi sezone na gostovanju kod Slobode iz Slakovca odigravši 1:1.

Momčad Novog Marofa je prva došla do vodstva u 13. minuti utakmice kada mrežu domaćina trese Dominik Zeko, ali domaćin ipak do kraja prvog poluvremena pravnava rezultat na konačnih 1:1 preko Dražena Peteka u 36. minuti.

Varteks je ugostio Zelengaja i neočekivano izgubio protiv zadnje momčadi lige 3:0. Pogotke za Zelengaj su postigli Valentino Mlakar u 19. minuti, Matija Vrbnjak koji pogađa vlastitu mrežu u 41. minuti i Matija Soldatek u 65. minuti utakmice.