S obzirom na viđeno konačnih 1:1 najrealniji je ishod susreta u Jalkovcu

Zelengaj iznenadio Zadrugar u Hrastovskom, Varteksu bod protiv Poleta

| 25.10.2015. u 16:44h | Objavljeno u Sport

Danas su digrane tri preostale utakmice 10. kola u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Čakovec - Varaždin. Zelengaj je ostvario i drugu pobjedu pod vodstvom novog trenera Đure Kolonića. Zelengaj je danas iznenadio u Hrastovskom domaćeg Zadrugara 3:1, poluvrijeme 3:0. Dva je gola za goste postigao Valentino Mlakar u 18. i 37. minuti, a jednom je mrežu domaćina zatresao Ernest Horvat u 45. minuti. Gol za domaćina postigao je Dario Prlog u 62. minuti nadmetanja.

Momčad Varteksa osvojila je bod, odigravši nakon dva domaćinstva u gostima, susret u Jalkovcu. Danas je gost bio Polet iz Svetog Martina na Muri, a utakmica je završila 1:1. Poveo je domaćin u 36. minuti, golom Ivana Soksera, a za goste, koji u 70. minuti nisu iskoristili kazneni udarac, strijelac je bio David Goričanec u 49. minuti nadmetanja.

Međimurec je na svom terenu izgubio od Graničara 2:1. Nakon 10. kola u vodstvu je Rudar iz Murskog Središća s 25 bodova, dva više od Jalžabeta.