Varaždinski sastav se oprostio od domaće publike za ovu sezonu Foto: Mario Šamec

Varaždin Volley vodio 2:0, ali na kraju izgubio

| 12.3.2016. u 20:41h | Objavljeno u Sport

Odbojkaši Varaždin Volleya su bili jako blizu pobjedi u petom kolu Skupine 3 Prve A odbojkaške lige na domaćem terenu protiv Karlovca, ali su na kraju upisali novi poraz 3:2 te se oprostili od varaždinske publike za ovu sezonu.

Utakmica je odlično počela za varaždinski sastav koji je uspješno osvojio prva dva seta sa 26:24 i 26:19 te im je trebao samo još jedan set da uzmu pobjedu. Nažalost, gosti iz Karlovca tada počinju igrati kvalitetnije te preokreću rezultat u svoju korist u sljedeća tri seta 25:19, 25:21 i 15:6.

Inače, utakmica je kasnila s početkom 40 minuta zbog dramatičnog susreta ženske seniorske ekipe Varaždin Volleya koja je također izgubila identičnim rezultatom 3:2 protiv ekipe Osijeka u sklopu 15. kola Prve B odbojkaške lige. U odlučujućem petom setu su varaždinske odbojkašice pokleknule tek kod rezultata 21:19.