Nakon prvih 45 minuta, Zelengaj je držao 1:0 vodstvo Foto: Mario Šamec

Zelengaj primio pet, zabio jedan na gostovanju u Slakovcu

| 30.4.2016. u 18:37h | Objavljeno u Sport

Zelengaj je na gostovanju kod Slobode iz Slakovca teško poražen sa 5:1 u utakmici 24. kola Međužupanijske lige Čakovec- Varaždin.

Nakon prvih 45 minuta, Zelengaj je držao vodstvo koje su ostvarili u 19. minuti pogotkom Valentina Mlakara i činilo se da su na dobrom putu da ostvare dobar rezultat na gostovanju. Na žalost, već u prvoj minuti drugog poluvremena primili su izjednačujući gol Saše Fučka. Domaćin u potpunosti preokreće rezultat u 53. minuti golom Ante Begovića. U 62. minuti na 3:1 povisuje Dražen Petek, u 71. minuti 4:1 postavlja Milivoj Goricaj, a za konačnih 5:1 zabija još jednom Petek.

U preostalim susretima dana, Mladost Komet je minmalno slavilo protiv Nedelišća 1:0, Centrometal je s 3:0 svladao Naprijed, a Rudar je pobjedom protiv Pušćina 2:1 preoteo Nedelišću prvo mjesto na tablici. Ostatak utakmica igra se sutra na Praznik rada.