Završila Kros liga Ludbreg 2018, pobjednici Ivančica Jež i Tihomir Cenko Foto: Grad Ludbreg

Završila Kros liga Ludbreg 2018, pobjednici Ivančica Jež i Tihomir Cenko

Varaždinske vijesti | 1.12.2018. u 08:06h | Objavljeno u Sport

Listopad i studeni u Ludbregu su bili u znaku trčanja. Naime, športsko-rekreativno društvo BSV organiziralo je zanimljivu Kros ligu Ludbreg 2018.

Zamišljena kao jednostavna trening liga u trčanju, namijenjena je bila svim rekreativcima i trkačima, a sastojala se od osam kola. Start i cilj bio je na Otoku Mladosti u Ludbregu, a dužina staze bila je 5.400 metara. Nakon dugih osam kola kroz koje su sudionici od ugodnih 20 stupnjeva u zraku došli do laganih minusa, došlo je do trenutka zbrajanja bodova. Kod žena ukupna pobjednica je Ivančica Jež, drugoplasirana je Mišela Kovač, a treće mjesto pripalo je Evi-Mariji Jalšić. Kod muškaraca prvi je Tihomir Cenko, drugi Zoran Križanić, a treći Žarko Horvat.

Ono što posebno veseli je broj sudionika jer se kroz svako kolo okupilo tridesetak trkača. Trčanje je, kako se čini, sve učestaliji sportski izbor kod žena i muškaraca.