ŽKK Vindi nakon dva kola Ženske extra lige ima pobjedu i poraz ŽKK Vindi nakon dva kola Ženske extra lige ima pobjedu i poraz Foto: ŽKK Vindi

Ženski košarkaški klub Vindija je u drugom kolu međunarodne Ženske extra lige izgubila na gostovanju kod slovenske ekipe Jelše Šmarje 61:54 te nakon dva kola ima pobjedu i poraz.

Nervoza u prvoj četvrtini na koju su se nadovezale i neke sudačke odluke na štetu ŽKK Vindi, dovele su do toga da su prvu četvrtinu izgubile 21:7. U utakmici visokog tempa i bez čak troje ključnih i iskusnih igračica u kadru (Jasmina Karabegović, Korina Francisković i Stanka Kudelnjak), do kraja susreta nisu uspjele nadoknaditi zaostatak.

U redovima varaždinskog sastava, Mateja Barušić je zabila 15 koševa, dok je Lara Brezovec zabila 12. Ekipu Vindi iduće kolo u subotu, 28. listopada, u 19 sati u dvorani Graberje očekuje susret KK Žiri (Slovenija).