VIDEO, FOTO: I četvrta pobjeda u nizu za Kitro Varaždin, pao Šibenik

Kitro Varaždìn Kitro Varaždìn Foto: Martin Novosel

I nakon pet kola, Kitro Varaždin i dalje ne zna za poraz u Prvoj hrvatakoj odbojkaškoj ligi, a danas je poražena i momčad Šibenika 91 koja je izgubila na domaćem terenu 3:0.

Prva dva seta su varaždinski odbojkaši uzeli lagano s 25:12 i 25:15, dok su u trećem setu veći dio vremena zaostajali sve do same završnice kada su preokrenuli i osvojili set s 26:24.

Ovo je bila zadnja utakmica prvog kruga natjecanja (četverokružni sustav),  a u idućem kolu idu na gostovanje kod zagrebačke Croatije koju su u prvom kolu na domaćem terenu svladali s 3:0.