Vatrpolisti varaždinskog Garestina među četiri najbolja sastava VAL lige

U varaždinskom VK Garestin zadovoljni su ostvarenim rezultatom u VAL ligi U varaždinskom VK Garestin zadovoljni su ostvarenim rezultatom u VAL ligi Foto: VAL

Varaždinski Garestin na 4. je mjestu završio natjecanje u prvoj sezoni Vaterpolske amaterske lige. Nakon turnira održanih u Rijeci 17. proosinca prošle godine, u Varaždinu 21. siječnja i u Slavonskom Brodu 18. veljače, četvrti i posljednji turnir održan je u Zadru, 25. ožujka.

Na zadarskom je turniru Garestin pobijedio Marsoniju iz Slavonskog Broda 9:5, a u drugom je susretu izgubio od splitskog VVK Magla 1975, momčadi koja je osvojila naslov prvaka Vaterpolske amaterske lige, rezultatom 9:8.

U utakmici za treće mjesto Albamaris iz Biograda pobijedio je varaždinski Garestin 10:9, a u susretu za prvo mjesto splitska momčad Magla 1975. bila je bolja od zagrebačkog Vala 15:9.