Varteks je današnjom utakmicom u Ždralovima završio natjecanje u Trećoj HNL Istok Foto: Dražen Novosel

Varteks se porazom u Ždralovima oprostio od Treće HNL Istok

| 3.6.2018. u 19:59h | Objavljeno u Sport

U susretu 30.,posljednjeg kola u Trećoj HNL Istok,momčad Varteksa izgubila je danas u Ždralovima od domaće Mladosti 3:1 i tako se oprostila od daljnjeg natjecanja u ovom rangu.

Domaćin je na poluvremenu imao vodstvo od 1:0,golom Hrvoja Trupca u 40. minuti, a na 1:1 izjednačio je David Sušac u 74. minuti. Samo četiri minute kasnije Mladost je povela 2:1, a strijelac je bio Jure Ivančić, dok su konačnih 3:1 postavili su u 89. minuti, golom Martina Buzuka.

- Ovo je bio cirkus od utakmice i nemam što drugo reći. S obzirom da smo imali najmanje osvojenih bodova i da smo bili posljednji na tablici zasluženo smo ispali - bio je kratak komentar današnjeg susreta trenera Varteksa Želimira Orehovca.

Od 87. minute Varteks je imao igrača manje na terenu, jer je drugi žuti, automatski crveni karton, dobio Fran Kukec.