Varteks nije uspio u Belišću uzeti bodove Foto: Dražen Novosel

Varteks minimalno poražen u Belišću, od 43. minute imali igrača manje

| 24.3.2018. u 18:16h | Objavljeno u Sport

U utakmici 18. kola Treće HNL Istok danas je u vrlo važnom susretu momčadi sa začelja tablice sastav Varteksa izgubio u Belišću od istoimenog domaćina 1:0.

Gol odluke postigao je Emil Jelić u 21. minuti, a od 43. minute Vartreks je imao igrača manjena terenu,  jer je drugi žuti karton dobio David Sušac. Varteks je i dalje posljednji na tablici.

Susret u Slavonskom Brodu između Marsonije i Slavonije prekinut je kod vodstva domaćina od 1:0 iz 4. minute, nakon što je preminuo domaći igrač Bruno Boban (26).

Nakon što je u 7 minuti utakmice domaća momčad bila u fazi napada tijekom kojeg se domaći igrač Marsonije Bruno Boban srušio na rubu 16 metara. Odmah je u teren utrčao klupski liječnik dr. Robert Kuduz koji je uz pomoć liječnika koji se nalazio u gledalištu dr. Šarčević započeli su reanimaciju igrača, koji je u početku počeo samostalno disati, ali je nakon toga preminuo.