Varteks minimalno poražen od drugoplasirane momčadi Treće lige

Tihomir Šoštarić imao je u drugom poluvremenu priliku za izjednačenje, ali mreža momčadi BSK-a nije se zatresla Tihomir Šoštarić imao je u drugom poluvremenu priliku za izjednačenje, ali mreža momčadi BSK-a nije se zatresla Foto: Dražen Novosel

U susretu 27. kola Treće HNL Istok danas je na stadionu Sloboda momčad Varteksa izgubila od sastava BSK iz Bijelog Brda rezultatom 1:0, što je bio i rezultat poluvremena. Drugoplasirana momčad prvenstva došla je do odlučujućeg pogotka u 4. minuti susreta,a strijelac je bio Luka Pačar.

U drugom dijelu Varteks je imao prilike za izjednačenje, pri čemu su najveće imali Šoštarić i Novoselec u završnici susreta, ali nisu uspjeli zatrestu mrežu BSK, koji su napustili Varaždin s 3 boda.

Ovim,14. porazom ovog prvenstva Varteks je na posljednjem mjestu tablice s dva boda manje od Belišća, a u slijedećem kolu Varteks će biti gost Bedema u Ivankovu.