BK Stadium u sastavu D. Dretar, Ž. Horvatić, I. Kreš i V. Kovačić (slijeva) s peharom za drugo mjesto u Hrvatskom bowling ekipnom kupu

Bowlingaši Stadiuma drugi u hrvatskom Kupu

| 22.11.2015. u 18:42h | Objavljeno u Sport

Bowlingaši Stadiuma u napetoj završnici Hrvatskog ekipnog kupa uspjeli su danas na kuglani Lumini centra postići zavidan uspjeh – drugo mjesto. Finale hrvatskog ekipnog kupa okupilo je na kuglani Lumini centra osam ponajboljih hrvatskih ekipa, a u kvalifikacijama je ekipa BK Stadium osvojila treće mjesto.

U borbi za finale, domaći bowlingaši susreli su se s favoriziranom ekipom Zagreba. Međutim, ekipa Stadiuma u sastavu Željko Horvatić, Vjekoslav Kovačić, Dražen Dretar i Ivan Kreš uspjela je iznenaditi renomiranog suparnika iz Zagreba i uvjerljivo pobijediti 864:778.

U finalu je izostalo novo iznenađenje pa je ekipa BK Nomad uvjerljivo slavila naslov pobjednika kupa rezultatom 773:687. Bowlingaši Stadiuma zadovoljni su osvajanjem drugog mjesta u kupu jer su nastavili niz dobrih rezultata i zadržali se u samom vrhu ovog novog i atraktivnog sporta.