Varaždinski Automobil Lončar zaustavljen u četvrtfinalu 46. Kutije šibica

Varaždinska malonogometna ekipa Automobil Lončar zaustavljena je sinoć u četvrtfinalu 46. Kutije šibica, nakon što su izgubila penale od slovenske ekipe Amoz-Fingal rezultatom 5:4, dok je u regularnom dijelu utakmica završila rezuiltatom 3:3.

Slovenci su poveli golom Uroša Krofliča u osmoj minuti, varaždinska je ekipa izjednačila u 14. minuti golom Luke Bobičanca, a minutu kasnije Kristjan Čujec doveo je Amoz ponovno u vodstvo od 2:1.

U 29. minuti Aleš Vrabel postigao je gol za 3:1, no Lončari su u 36. minuti smanjili preko Daria Ribića na 2:3, dok je Bruno Piskać u 38. minuti izjednačio na 3:3.

Nakon toga krenulo se na izvođenje sedmeraca, a u posljednjoj seriji Alen Herceg nije bio precizan pa je slovenska ekipa prošla u polufinale.