Helena Dretar Karić (desno) uzela je srebrnu medalju u pojedinačnoj konkurenciji

Varaždinska paraolimpijka Helena Dretar Karić osvojila srebro u Lignanu

| 3.3.2017. u 13:21h | Objavljeno u Sport

U seniorskoj pojedinačnoj konkurenciji na Međunarodnom stolnoteniskom prvenstvu Italije za osobe s invaliditetom u Lignanu hrvatski su reprezentativci osvojili šest odličja i to tri zlata, dvije srebrne i jednu brončanu medalju.

U kategoriji 3. sjedećih stolnotenisačica zlato je osvojila Anđela Mužinić savladavši u finalu svoju partnericu iz reprezentacije Varaždinku Helenu Dretar Karić rezultatom s 3:1.

U Lignanu od 1. do 5. ožujka natječe 240 seniora, a turnir je najjače konkurencije faktora 40. Sutra su na rasporedu nadmetanja u ekipnoj konkurenciji u kojoj se najviše očekuje od splitsko - varaždinske ekipe Anđela Mužinić i Helene Dretar Karić.