Varaždinci Rožmarić i Čović završili još jedan Extreme Man u Nagyatadu

Karla Čović i Miljenko ROžmarić Karla Čović i Miljenko ROžmarić Foto: Arhiva

Varaždinci Miljenko Rožmarić i Karla Čović završili su još jedan Extreme Man u Nagyatadu u Mađarskoj, triatlonsku utrku koja se sastoji od 3,8 kilometara plivanja, 180 kilometara utrke biciklom i 42 kilometra utrke trčanja. Rožmarić je utrku završio na 415. mjestu u muškoj konkurenciji, dok je u svojoj dobnoj kategoriji (55-60 godina) ostvario 11. mjesto. Sveukupno utrku je završio za 13 sati, 39 minuta i 56 sekundi. Utrku plivanja završio je za 1:19:38, utrku biciklom za 6:15:19, a trčanje je završio za 5:51:30.

Čović je utrku završila za 13 sati, 48 minuta i 11 sekundi te je osvojila 45. mjesto u ženskoj konkurenciji i sedmo mjesto u svojoj dobnoj kategoriji (40-44 godine). Utrku plivanja završila je za 1:13:52, utrku biciklom za 6:31:10, a trčanje je završila za 5:52:04.