Varaždin poražen u prijateljskoj utakmici protiv Slaven Belupa u Virju

Varaždin je poveo u susretu pogotkom Leonarda Vuka Varaždin je poveo u susretu pogotkom Leonarda Vuka Foto: Jurica Karan

U Virju se na pomoćnom terenu odigrala prijateljska utakmica između drugoligaša Varaždina i prvoligaša Slavena Belupa. Po snijegom pokrivenom terenu, bolje se snašao koprivnički Slaven koji je na kraju slavio s 2:1.

Prvo poluvrijeme je prošlo bez golova, a svi golovi su pali u posljednjih 20 minuta utakmice. Varaždin je prvi poveo, a strijelac je bio Leonard Vuk, ali je Slaven preokrenuo utakmicu pogocima Dolčeka i Brkovića za krajnjih 2:1, iako je varaždinski sastav imao prigode za poravnanje rezultata.