Varaždin odigrao prijateljsku utakmicu s Rudešom, koja je završila bez pobjednika

| 5.3.2019. u 17:04h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Varaždina odigrali su danas u Zagrebu prijateljski susret s prvoligašem Rudešom,posljednjeplasiranim sastavom u ligi, a utakmica je završila bez pobjednika 1:1. Gol za varaždinsku momčad postigao je Leonard Vuk.

Današnju su utakmicu odigrali oni igrači koji nisu bili u sastavu ili su imali manju minutažu na subotnjem prvenstvenom nadmetanju, dok je u drugom poluvremenu trener Varaždina Branko Karačić dao je priliku šestorici juniora, koji su ostavili jako dobar dojam.

Nakon pobjede nad BSK u prvom kolu proljetnog dijela prvenstva momčad Varaždina će u subotu, u sklopu 15. kola Druge HNL, biti gost Lučkog, a susret će se igrati od 15 sati.