Domagoj Drožđek je zabio jedini gola na susretu u 40. minuti Foto: Krešimir Đurić

Varaždin do četvrte pobjede od početka proljetnog dijela prvenstva Druge HNL

| 28.3.2018. u 18:21h | Objavljeno u Sport

NK Varaždin je došao do nove pobjede u Drugoj HNL na gostovanju u Novigradu. U današnjoj utakmici 24. kola pobijedili su ekipu Novigrada s minimalnih 1:0, a strijelac jedinog pogotka je bio Domagoj Drožđek u 40. minuti kojemu je ovo sada 10 gol u prvenstvu. Ovo im je četvrta pobjeda u pet odigranih susreta od nastavka prvenstva.

Unatoč pobjedi, Varaždin (40 bodova) se nije pomaknuo na tablici te i dalje drže četvrtu poziciju, ali zahvaljujući remiju drugoplasirane Gorice (43 boda) sada su samo tri boda udaljeni od drugog mjesta na tablici, a ispred njih se nalazi još samo ekipa Dugopolja (41 bod).

Sljedeći susret, Varaždin će u utorak 3. travnja na svom stadionu Varteksa još jednom, unutar mjesec dana, ugostiti ekipu Hajduka II protiv kojeg su u 22. kolu odigrali neodlučeno 2:2.