Uspješni nastupi varaždinskih košarkaša u U15 i U17 prvenstvu

Prijateljski turnir za dječake do 11 godina u Graberju Prijateljski turnir za dječake do 11 godina u Graberju Foto: KK Vindija

Uoči početka prvenstva seniora u A-2 ligi Sjever 20. listopada, uspješan nastup su imali košarkaši U15 i U17 kategorije varaždinske KK Vindije pobijedivši u oba susreta.

U U17 kategoriji natjecanja, košarkaši Vindije su u sklopu 3. kola gostovali u Čakovcu i izborili su uvjerljivu 73:46 pobjedu protiv ekipe Međimurja, dok je U15 ekipa Vindije tjedan dana ranije u drugom kolu svog natjecanja svladala Dubrovčan na gostovanju 84:39.

Prošlog vikenda se također u Gradskoj sportskoj dvorani Graberje održao prijateljski turnir za dječake do 11 godina na kojemu su sudjelovali Vindija, Grafičar i Črnomerec, a turnir je osvojio Grafičar pobijedivši u oba susreta protiv Vindije 36:20 i Črnomerca 30:16.