Lokalni derbi u Nedeljancu zasluženo je pripao domaćinu Foto: Dražen Novosel

U sva tri županijska derbija u MŽNL slavili domaćini

| 11.9.2016. u 19:03h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane preostale utakmice 4. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin, među kojima su bila na rasporedu tri županijska derbija, a u svim su utakmicama slavili domaćini.

Momčad Varteksa je na istoimenom stadionu pobijedila ludbrešku Podravinu rezultatom 1:0, poluvrijeme 0:0, golom Tomislava Medveda u 80. minuti susreta. U Nedelljancu je istoimeni domaćin u lokalnom derbiju bio bolji od Plitvice iz Gojanca rezultatom 4:1, poluvrijeme 2:1. Po dva gola za Nedeljanec postigli su Dominik Bistrović u 5. i 29. minuti te Petar Rog u 48. i 72. minuti nadmetanja iz kaznenog udarca. Gol za Plitvicu postigao je Vlatko Zgrebec u 45. minuti,

U Hrastovskom je domaći Zadrugar pobijedio Novi Marof 3:1, poluvrijeme 2:1, golovima Maria Novaka u 5., Kristijana Katalenića u 29. i Patrika Šoša u 54. minuti. Gol za Novi Marof postigao je Tomislav Vidović u 44. minuti.