Lea Mrak ponovno je prva prošla ciljem na najdužoj dionici od 5 600 metara Foto: TK Marathon 95

U 2. kolu 27. cross lige Drava ponovno najbrži Lea Mrak i Dinko Solić

| 5.4.2019. u 10:04h | Objavljeno u Sport

Čak 164 natjecatelja okupilo se jučer na startu 2. kola 27. Joma cross-lige Drava, koju organizira varaždinski Trkački klub Marathon 95. Na najdužoj trkačkoj dionici od 5.600 metara i ovaj put su najbrži bili Lea Mrak i Dinko Solić, a na  2.000 metara kod trkača slavili su Simona Jambrošić i Luka Radetić.

Kod hodača na 2.000 metara pobijedili su Mladen Balažić i Andreja Piskač, dok su u kategoriji nordijskog hodanja na 2.000 metara najbrži bili Darinka Kolarić i Davor Hostić.

Kod najmlađih na dužoj dionici od 800 metara pobijedili su Leona Mašić i Leonardo Hrastić, a na dionici od 400 metara najbrži su bili Jakov Pavlic i Mona Kolačko . Sljedeće, 3. kolo cross lige na rasporedu je u četvrtak u 18 sati.