Silvija Masnić (crveni dres) zabila 11 golova bez promašenog šuta Foto: Krešimir Đurić

Silvija Masnić se raspucala protiv posljednje ekipe lige Petason Vranjic

| 18.11.2017. u 17:20h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su uvjerljivo svladale ekipu Petason Vranjica na domaćem terenu u sklopu 9. kola Prve HRL za žene. Slavile su sa vrlo uvjerljivih 38:22.

Od samog početka susreta, Koka je nametnula visoki ritam koji nije mogla pratiti gostujuća ekipa iz Solina, tako da je susret bio gotov već u prvih 10 minuta utakmice kada je Koka povela s visokih 9:2. Do kraja susreta je prednost rasla, a najveća je bila u 57. minuti kod rezultata 38:21.

U redovima Koke, najraspoloženija igračica je bila Silvija Masnić koja je zabila sjajnih 11 golova iz 11 udaraca, Dejana Milosavljević je zabila devet golova, Ines Domjan je i drugi susret zaredom nepogrešiva sa sedam golova iz sedam upućenih udaraca na protivnički gol, a svoj prvi gol za varaždinski sastav je zabila nova pridošlica u ekipi Marija Radoš.