Članovi PK Barok na natjecanju u Zagrebu Foto: pk barok

Šest medalja varaždinskom Baroku na Grand prix mitingu u Zagrebu

| 26.4.2017. u 09:54h | Objavljeno u Sport

U Zagrebu je održan 16. Grand Prix „ZPK“ na kojem je sudjelovalo 290 natjecatelja iz 25 klubova Slovenije, BiH i Hrvatske, na kojem je nastupilo i 8 članova Baroka: Mario Vlahinja, Neven Lončarić, Luka Cvetko, Hrvoje Smontara, Elena Škrapec, Lea Ćelić, Mirta Piskač i Martina Štefinec.

Uz odlične rezultate, članovi Baroka osvpjili su 6 medalja .U kategoriji ml. juniorki Martina Štefinec osvojila je 3. mjesto na 100 m prsno i 2. mjesto na 50 m prsno, u kategoriji juniorki Mirta Piskač je osvojila tri srebra - na 50 m, 100 m i 200 m prsno. U napetoj utrci na 200 m prsno, zlato je izgubila za 22 stotinke sekunde, a u kategoriji juniora Luka Cvetko je osvojio srebro na 50 m slobodno, dok je na 200 m slobodno isplivao B normu za državno prvenstvo.