Rovinj svladan u pet seta 3:2 (24:26, 25:17, 25:17, 25:27, 15:10) Foto: Krešimir Đurić

Sedma pobjeda u nizu za Kitro Varaždin u susretu protiv Rovinja

| 3.12.2016. u 21:12h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je došao do sedme pobjede u nizu na gostovanju u Rovinju kod istoimene momčadi u sklopu osmog kola Prve lige. Varaždinski odbojkaši su svladali momčad Rovinja u pet seta 3:2 i tako ostali jedina neporažena momčad lige.

Unatoč pobjedi, Rovinj se pokazao kao tvrdi protivnik. Prvi set je domaćin uspio uzeti 26:24, dok je Kitro Varaždin osvojio sljedeća dva seta relativno lako identičnim rezultatom 25:17. Mogao je i lakše završiti ovaj susret za varaždinsku momčad, ali su kao i prvi set izgubili četvrti set u samoj završnici rezultatom 27:25. Peti set nije bio dramatičan i osvojili su ga rezultatom 15:10.

Sljedeće deveto kolo Kitro Varaždin će opet biti slobodan, dok ih u 10. kolu čeka novo gostovanje u Zagrebu kod Trnja, susret koji će se odigrati 17. ili 18. prosinca, a to će im ujedno biti i posljednji susret godine