Podravuna je do pobjede došla s dva gola u drugom poluvremenu susreta Foto: Dražen Novosel

S dva gola Međimorca Podravina pobijedila Slogu, Novi Marof izgubio u Prelogu

| 30.9.2017. u 18:31h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 7. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin Podravina je golovima Nikole Međimorca u 70. i trećoj minuti sudačke nadoknade vremena pobijela na svom stadionu čakovečku Slogu 2:0.

Novi Marof je izgubio u Prelogu od momčadi Mladost Komet 1:0, golom kojeg su primili u 37. minuti nadmetanja. Nedelišće i Polet odigrali su 1:1, a Sloboda i Rudar 0:0.

Sutra će se županijski derbiji igrati u Jalžabetu gdje će istoimeni domaćin ugostiti Nedeljanec, te u Gojancu, gdje će Plitvica dočekati momčad Zelengaja. Međimurec će sutra ugostiti Bednju, a Pušćine momčad Dinama. I sutrašnje će utakmice početi u 16 sati.