VIDEO, FOTO: Rukometašice Koke drugu godinu zaredom na Final Fouru Kupa

Koka je zasluženo prošla na završnicu hrvatskog Kupa Koka je zasluženo prošla na završnicu hrvatskog Kupa Foto: Martin Novosel

Rukometašice Koke drugu godinu zaredom plasirale su se na Final Four hrvatskog Kupa za žene nakon što su večeras u dvorani na Dravi u susretu četvrtfinala pobijedile ekipu Umaga rezultatom 32:25, poluvrijeme 18:14.

Utakmica je riješena krajem prvog i početkom drugog poluvremena, kada je Koka došla do rezultatske prednosti nenadoknadive za Umag. Inače bila je ovo druga pobjeda Koke nad Umagom u samo desetak dana jer su ih prije dva kola takoðer u Varaždinu pobijedile 35:31.

Na večerašnjem susretu najučinkovitija je bila Ines Domjan s 9 golova, 6 ih je pridodala Katarina Mrazović, a kod Umaga po šest su golova postigle Ana Jajčevič i Katja Mikolič.

Jučer su prije Koke, Podravka Vegete i Murvice još izborile ulazak među četiri najbolja sastava Kupa Hrvatske koje će se boriti za taj trofej na Festivalu rukometa u Poreču, od 16. do 19. svibnja. Njima će se pridružit i pobjednik susreta između Sinja i Sesvete  Agroproteinke koje se sastaju 30. travnja.