KK Vindija Foto: Martin Novosel

Predkadeti KK Vindije na domaćem terenu pobijedili prvoplasirani Radnik

| 20.3.2018. u 09:32h | Objavljeno u Sport

U 4. kolu skupine Sjever, predkadeti Košaraškog kluba Vindije su na domaćem terenu pobijedili prvoplasirani i do tada neporaženi Radnik iz Križevaca 70:62.

Varaždinska momčad je izgubila prve dvije četvrtine 11:14 i 15:19, što je značilo da se na poluvrijeme išlo sa sedam koševa zaostatka (26:33). U trećoj četvrtini je gost iz Križevaca držao rezultat pod kontrolom te se u posljednju četvrtinu ušlo sa zaostatkom od 6 koševa za Vindiju (45:51). I kada se činilo da će varaždinski sastav upisati poraz, dogodio se veliki preokret u posljednjoj četvrtini te s djelomičnim rezultatom 23:10 preokreću rezultat u svoju korist i uzimaju veliku pobjedu.

U redovima Vindije, najbolji je bio Petar Košćak s 25 postignutih koševa, a dobro su ga pratili Matija Pavlic sa 17 koševa i Tibor Kovačić sa 14 koševa. Još su preostala dva kola do kraja lige u skupini Sjever i ukoliko Vindija zadrži trenutno drugo mjesto u poretku, izborit će poluzavršnicu predkadetske lige koja se igra od 26. do 29. travnja.