Porazi do ovog kola vodećih sastava, Nedeljanec izgubio kod kuće, Bednja u gostima

| 8.5.2016. u 20:15h | Objavljeno u Sport

Iznenađujući rezultati ostvareni su u 21. kolu Prve ŽNL. Nedeljanec je na svom terenu izgubio od Ivančice 4:3, s time da je na poluvremenu rezultat bio 2:2.

Gosti su poveli 2:0, golovima Mihaela Jerebiča u 5. i Darka Jagića u 12. minuti iz kaznenog udarca. Domaćin je izjednačio rezultat do poluvremena, golovima Petra Roga u 14. i 34. minuti,a u 62. minuti i poveo preko Tomislava Habulana. Izjednačio je svojim drugim golom na susretu Darko Jagić u 76., a pobjedu gostima donio je Tomislav Jagić u prvoj minuti sudačke nadoknade vremena.

U Margečanu je domaća Mladost svladala Bednju 4:2, poluvrijeme 1:1. Poveli su gosti već u 5. minuti, golom Marina Ivančića, a izjednačio je Nikola Šivak u 30. minuti. Isti je igrač u 59. minuti donio vodstvo Mladosti od 2:1, ali je u 68. minuti Marin Ivančić izjednačio na 2:2. u 76. minuti je Dalibor Solina donio novo vodstvo Mladosti, a konačnih 4:2 postavio je Nikola Vidaček u 81. minuti iz kaznenog udarca.

Poraz Bednje iskoristio je do sada trećeplasirani Polet koji je na svom terenu u Cestici pobijedio Rudar 47 rezultatom 3:0 (1:0) i skočio na drugo mjesto tablice. Dva je gola postigao David Lazar u 10. i 75. minuti, a jednog Luka Papec u 85. minuti.

Opširnije čitajte u tiskanom izdanju Varaždinskih vijesti.....