Kitro Varaždin nije uspio pobijediti treću utakmicu zaredom Foto: Krešimir Đurić

Poraz Kitro Varaždina nakon velike borbe u pet setova u Splitu

| 12.2.2017. u 20:15h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin ni treću utakmicu zaredom u 2017. godini nije uspio pobijediti. Na gostovanju kod Splita, u predzadnjem kolu regularnog prvenstva Prve lige, odbojkaši varaždinskog sastava su poraženi 3:2.

Kitro Varaždin je dobro krenuo u susret te je uzeo prvi set 25:23. Drugi set je uzeo domaćin 25:18, dok je treći set pripao Varaždincima 30:28 u tijesnoj završnici. Četvrti set je opet imao napetu završnicu u kojoj se bolje snašao Split rezultatom 29:27, a peti set je također pripao domaćem sastavu 15:10.

Sljedeće nedjelje u zadnjem kolu regularnog dijela Prve lige igraju na domaćem terenu i očekuju momčad MOK Broda.