Mladost (Vž) je pobjedom 4:1 zaustavila Oračovu seriju od četiri gostujuće pobjede zaredom Foto: Siniša Sović

Polet (T) "petardom" sredio Novu Ves, Sloboda ŠN do pobjede 12 minuta prije kraja susreta

| 23.4.2017. u 19:08h | Objavljeno u Sport

Vodeća momčad Druge županijske nogometne lige Polet (T) uvjerljivo je svladao Novu Ves 5:0 i tako zadržao prvo mjesto na tablici i nakon današnjeg 19. kola. Drugoplasirana Sloboda ŠN je do pobjede protiv Čeva došla tek u 78. minuti susreta kada je Nikola Bubnjarić zabio gol za 2:1 i tako zadržala tri boda zaostatka za vodećim Poletom (T).

Trećeplasirana Sloboda (T) je došla do pobjede protiv posljednje momčadi lige Bukovčana rezultatom 1:0, a jedini pogodak na susretu je bio djelo Dominika Biškupa u 42. minuti susreta, dok je Bukovčan promašio kazneni udarac za izjednačenje u 80. minuti. Dinamo (A) je došao do pete pobjede u šest susreta ovog proljeća protiv Vinice 4:1

Mladost (Vž) je na domaćem terenu pobijedila 4:1 i zaustavila Oračovu seriju od četiri gostujuće pobjede zaredom, Sračinec je pobijedio Karlovca 2:1, dok je Dinamo (B) svladao Novakovca 3:1.