Podravina i Zelengaj danas osvojili po bod

| 1.10.2016. u 18:17h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane prve tri utakmice 7. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin. U Ludbregu su Podravina i Mladost Komet iz Preloga odigrali bez pobjednika 3:3, pri čemu je domaćin izjednačujući gol primio u četvrtoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Poveli su gosti u 6. minuti, domaćin je izjednačio u 29. minuti, golom Nikole Valjka. Podravina je povela u 65. minuti, a strijelac je bio Nikola Međimorec, a isti je igrač u 71. minuti povisio na 3:1. Gosti su smanjili u 90. iz kaznenog udarca, a konačnih 3:3 postavljeno je u 4. minuti sudačke nadoknade vremena.

Zelengaj je u Svetom Martinu na Muri s domaćim Poletom odigrao bez golova, dok je Nedelišće pobijedilo na svom terenu Rudara 2:1.

Sutra u 10 sati u Čakovcu će momčad Sloge dočekati Slobodu (S), a od 16 sati će Plitvica na svom terenu u Gojancu ugostiti Međimurec, Novi Marof će biti domaćin Nedeljancu, Jalžabet će ugostiti Varteks, a Zadrugar u Hrastovskom dočekuje Pušćine.