Nedeljanec i bez pobjede do titule jesenskog prvaka 1. ŽNL

| 15.11.2015. u 16:06h | Objavljeno u Sport

Nedeljanec je jesenski prvak Prve županijske nogometne lige. U današnjoj utakmici 13. kola na domaćem terenu je odigrao neodlučeno protiv Drave iz Svetog Đurđa bez postignutih golova, ali je zato Polet iz Cestice na domaćem terenu protiv drugoplasirane Bednje uzeo sva tri boda i donio jesensku titulu Nedeljancu.

Polet (C) je na domaćem terenu porazio Bednju 2:0 i tako joj preuzeo drugo mjesto. Oba pogotka su pala u drugom poluvremenu. Pogodak za 1:0 je u 53. minuti zabio Marko Vidrač, a konačnih 2:0 je postavio Robert Punčec u 88. minuti utakmice.

U ostalim utakmicama, Orač je svladao Rudara 47 1:0. istim rezultatom je Mladost iz Šemovca slavila protiv Mladosti iz Margečana, a posljednja momčad lige Čeva je došla do novog boda u remiju protiv Dubravke 2:2.

Iako se danas igralo službeno zadnje kolo jesenskog dijela prvenstva, sljedeći tjedan se još igraju odgođeni susreti iz 8. kola kada Ivančica kod kuće dočekuje Nedeljanec, a Bednja ugošćuje Mladost (M).