Pobjeda Dabrova u večerašnjem susretu protiv Karlovca ni u jednom trenutku nije došla u pitanje Pobjeda Dabrova u večerašnjem susretu protiv Karlovca ni u jednom trenutku nije došla u pitanje Foto: Krešimir Đurić

Pobjedom nad sastavom Karlovca rezultatom 36:29, poluvrijeme 19:15, u utakmica 16. kola Premijer rukometne lige, koja je odigrana večeras u dvorani u Graberju, igrači GRK Varaždina 1930 potvrdili su sudjelovanje u Ligi za prvaka u nastavku natjecanja.

Varaždinski je sastav bio favorit u vom susretu, a što su Dabrovi i potvrdili na parketu, u utakmici u kojoj su imali vodstvo od samog početka, a u dva je navrata, u drugom poluvremenu, prednost iznosila 11 golova razlike.

Najučinkovitiji kod Dabrova bio je Filip Glavaš s 8 golova, od kojih je pet postignuo iz sedmeraca, a po četiri su gola pridodali Tomislav Špruk, Jadranko Stojanović, Jurica Vidaček, Bruno Levak i Ante Marić.

Kod Karlovca 7 je golova postigao nekadašnji igrač Dabrova Andrej Obranović, a 6 je pridodao Ivan Bačić.

Na ovom susretu prve je minute u varaždinskoj momčadi, nakon dvomjesečnog izbivanja zbog ozljede, odigrao i Bruno Vili Zobec, koji je i jednom pogodio mrežu Karlovca.

U sljedećem kolu GRK Varaždin 1930, koji je na drugom mjestu tablice s 21 bodom, bit će gost devetoplasiranih Sesveta.