Pobjede Dubravke Z. i Varteksa, uz hat - trick Veldina Karića, bod Nedeljancu

Veldin Karić postigao je tri gola za Varteks na današnjem susretu u Novom Marofu Veldin Karić postigao je tri gola za Varteks na današnjem susretu u Novom Marofu Foto: Dražen Novosel

U današnjim utakmicama 6. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin momčad Varteksa pobijedila je u Novom Marofu istoimenog domaćina 4:1, poluvrijeme 3:1. Tri je gola postigao Veldin Karić a jednog Tihomir Šoštarić. Strijelac za domaćine bio je Tomislav Vidović.

Dubravka Zagorac je na svom terenu u Turčinu svladala Omladinac iz Novog Sela Rok rezultatom 3:2, poluvrijeme 2:1. Dva je gola postigao Mihael Blaži, a jednog Davor Toplak.

Nedeljanec je osvojio bod odigravši u Dunjkovcu s domaćim Međimurcem 2:2,poluvrijeme 1:1. Strijelci za goste bili su Petar Rog i Matija Blaži.