Petra Petek

Pobjeda stolnotenisačica Varaždina i u 13. kolu Superlige za žene

| 25.2.2017. u 16:04h | Objavljeno u Sport

Stolnotenisačice Varaždina pobjedile su na gostovanju, u sklopu 13. kola Superlige za žene, ekipu Hodošana rezultatom 4 -1. Jedinu pobjedu za domaćina izvoljevala je Tamara Ramić koja je nakon velike borbe pobjedila Mihaelu Brodar rezultatom 3-2, 12-10 u petom setu, nakon što je spasila meč loptu u odlučujućem petom setu.

Dvije pojedinačne pobjede za Varaždin ostvarila je Bojana Poljak protiv Paule Markati rezultatom 3-0 i Magdalene Bašić 3-1. Petra Petek bila je isto tako sigurna pobjedivši Magdalenu Bašić rezultatom 3-0.

Par Petek-Poljak svladao je par Markati-Bašić rezultatom 3-1. Ovom pobjedom ekipa Varaždina učvrstila je svoju poziciju na ljestvici na 3.mjestu najboljih ekipa Hrvatske.

Slijedi dvotjedna stanka od lige, a slijedeći vikend igrat će se PH za seniorke i seniore u Svetom Martinu, turnir na kojem Petra Petek brani dva zlata od lani (pojedinačno i u parovima)