Jalžabet je boljom igrom u nastavku susreta potpuno zaslužemo pobijedio Mladost Komet 4:1

Pobjeda Jalžabeta, veliki bod N. Marofa, poraz Plitvice

| 8.5.2016. u 19:12h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 25. kola Međužupanijske nogometne lige Varaždin Čakovec momčad Novog Marofa je na svom terenu odigrala s vodećim Rudarom iz Murskog Središća neriješeno 3:3, nakon što su gosti imali vodstvo od 3:1,a na poluvremenu je bilo 1:1.

Gol za bod Novomarofčanima bio je zapravo auto gol Nine Vurija u drugoj minutu sudačke nadoknade vremena. Golove za Novi Marof postizali su Sebastijan Štriga u 37. i Matija Janović u 88. minuti nadmetanja.

Jalžabet je došao do druge uzastopne pobjede na svom sportskom centru. Svladali su Mladost Komet iz Preloga 4:1, poluvrijeme 1:0. Dva je gola postigao Nenad Hanc u 36. i 74. minuti, a po jednom su mrežu gostiju pogađali Petar Friščić u 50. i David Pofuk u 80. minuti. Na ovom susretu ponovno se ozlijedio najbolji strijelac Jalžabeta Tomislav Medved.

Plitvica je na svom terenu u Gojancu izgubila od Slobode 4:2, poluvrijeme 2:0 za goste. Strijelci za Plitvicu bili su Mario Horvat u 54. i Jošua Horvat u 60. minuti susreta.