Pobjeda Bednje, Zelengaju bod, poraz Plitvice

| 12.4.2018. u 12:59h | Objavljeno u Sport

U jučer odigranim utakmicama odgođenog 16. kola Četvrte nogometne lige Čakovec  - Varaždin momčad Bednje zabilježila je pobjedu, Zelengaj je osvojio bod, dok je Plitvica poražena.

Bednja je na svom terenu u Beletincu pobijedila Dinamo iz Domašinca s 2:1, što je bio i rezultat na poluvremenu. Strijelci za Bednju bili su Filip Holi u 9. i Petar Sabolić u 34. minuti nadmetanja.

Zelengaj je u Kučanu Donjem odigrao s Nedelišćem susret bez golova. Gosti su od 84.minute imali igrača manje jer je drugi žuti karton dobio Nino Pintarić.

Plitvica je u Gojancu izgubila od Mladost Kometa iz Preloga 3:2, poluvrijeme 3:1 za goste, koji su od 65. minute igrali bez vratara Filipa Farkaša, koji je isključen zbog drugog žutog kartona. Strijelci za Plitvicu bili su Mihael Melnjak u 38. minuti i Luka Tomašić u 65. minuti iz kaznenog udarca.

Sloboda iz Slakovca i Jalžabet svoj će susret 16. kola odigrati 17. travnja u 17 sati.