Peteki iz PK Varaždin izvrsni u Raslini

Raslina dokazala da zauzima važno mjesto u daljinskom plivanju. Po deveti put bila je organizator natjecanja, a dobila je i priliku ugostiti veteransko Prvenstvo Hrvatske na 5000 metara i maraton na 1500 metara.

Maraton na 1500 metara okupio je plivače iz cijele Hrvatske, ali i iz Njemačke, Norveške i Poljske. Među njima je bio i član PK Varaždin Ninoslav Petek koji je u kategoriji M 40, uz rezultat 29:37 zauzeo 11. mjesto.

Uz maraton održane su i plivačke utrke za djecu, na kojima su učestvovali i plivači PK Varaždin. U kategoriji dječaka 2010. i mlađi, Karlo Petek osvojio je srebrnu medalju na 50 m.

Mia Petek je u kategoriji djevojčica 2008.-2009. na 75 m osvojila brončanu medalju, a Nino Petek bio je u istom godištu kod dječaka peti.