Petarda Varaždina protiv Croatie Đakova, hat - trick Luke Jagačića

| 16.4.2016. u 18:42h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Varaždina su u današnjem susretu 23. kola Treće HNL Istok pobijedili na svom stadionu momčad Croatie Đakovo 5:0, poluvrijeme 3:0. Prva tri gola za varaždinski sastav postigao je Luka Jagačić, u 2. iz kaznenog udarca, 23. i 40. minuti, a preostala dva gola postigao je Josip Boban u 66. i 75. minuti nadmetanja.

Varaždin je od 39. minute imao igrača više jer je crveni karton dobio Jesus Oliveira Miguel, zbog prekrašaja nad navalnim igračem u izglednoj prilici za postizanje pogotka.

Ludbreška Podravina svoj će susret gostima protiv Koprivnice odigrati u srijedu, 20. travnja u 18 sati. Podravski derbi trebao se igrati danas, no s obzirom da sutra svoj je prvoligaški susret na Gradskom sradionu igra Slaven Belupo, utakmica Treće lige, a da bi se sačuvao travnjak, prebačena je na 20. travnja.