Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog iz Ivanca ukupno četvrta na školskom DP-u Foto: KK Ivanec

| 26.2.2018. u 15:13h | Objavljeno u Sport

Na Otvorenom državnom prvenstvu školskih športskih društava u karateu u Samoboru, za OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski iz Ivanca nastupilo je sveukupno 12 natjecatelja koji su ujedno članovi KK Ivanec. Sudjelovalo je 253 natjecatelja iz 35 školskih športskih društava.

Dino Putar Veber osvojio je prvo mjesto u kategoriji učenici borbe 1-4 razred +46 kg. Druga mjesta u borbama osvojili su Erik Miletić u kategoriji učenici 1-4 razred +46 kg, Erik Đula u kategoriji učenici 1-4 razred -34 kg, Ela Colarić u kategoriji učenice 5-8 razred -45 kg i Adrian Stančić u kategoriji učenici 5-8 razred -41 kg. Mateo Foder osvojio je drugo mjesto u kategoriji učenici kate 1-4 razred.

Treća mjesta osvojili su u borbama Luka Petak u kategoriji učenici 1-4 razred -26 kg, Lara Miletić u kategoriji učenice 5-8 razred -55 kg i Melani Magdić u kategoriji učenice 5-8 razred +55 kg. Nastupili su još Karla BahunMateo Ramljak i Davd Slavinec.

Za Osnovnu školu Gustav Krklec iz Maruševca nastupilo je troje natjecatelja iz našeg kluba. Noa Šešet osvojio je 3. mjesto u kategoriji učenici borbe 1-4 razred, Ema Šešet osvojila 3. mjesto u kategoriji učenice borbe 5-8 razred -40 kg. Nastupio je i Pavlo Kovaček u kategoriji učenici borbe 5-8 razred.

U ukupnom poretku, OŠ I. K. Sakcinski zauzela je visoko 4. mjesto.