Oslabljeni Kitro Varaždin nemoćan u susretu vrha protiv Medicinara

Poraženi na domaćem terenu s 3:0 (25:12, 25:14, 25:18) Poraženi na domaćem terenu s 3:0 (25:12, 25:14, 25:18) Foto: Krešimir Đurić

Oslabljeni Kitro Varaždin uvjerljivo je poražen rezultatom 3:0 protiv Medicinara na domaćem terenu u susretu 12. kola između prve i druge močadi prvenstva Prve lige

Medicinar u nijednom trenutku nije dozvolio varaždinskom sastavu da ih ozbiljnije ugrozi te je uzeo sva tri seta s uvjerljivom razlikom. Prvi set su gosti uzeli 25:12, drugi set 25:14, dok je treći set bio najmanje uvjerljiv sa 25:18.

Ovim porazom je u pitanje dovedeno donedavno sigurno najmanje drugo mjesto u prvenstvu.