Odlični rezultati stolnotenisačica Ljubešćice i Varaždina na Zagipingu

| 2.5.2017. u 11:15h | Objavljeno u Sport

Odlične rezultate postigle su stolnotenisačice Ljubešćice i Varaždina, na Zagipingu, najmasovnijem stolnoteniskom turniru u Hrvatskoj, na kojem je sudjelovalo više od 700 natjecatelja iz cijele regije i šire budući da su se natjecali igračice i igrači iz oko 20 zemalja iz cijelog svijeta.

U ekipnoj konkurenciji kod kadetkinja par Janja Matijašec iz STK Ljubešćica i Tena Kovaček iz STK Varaždina osvojio brončanu medalju nakon što su u polufinalu izgubile od igračia iz Engleske.

U mlađim kadetkinjama igračice Varaždia Lucija Sitar, Jelena Vukelić i stonotenisačica iz Ljubešćice Ivona Štriga osvojile su treće mjesto nakon što su poražene od reprezentacije Srbije u polufinalu.

Od ukupno 7 igračica i igrača iz STK Varaždina u pojedinačnom natjecanju najdalje je otišla kadetkinja Tena Kovaček koja je poražena u četvrtfinalu od engleske predstavnice.