Martin Vugrinec, SpiderMartin, pokazao je da je najbolji u Hrvatskoj u klasi Superstock600

Novomarofski motociklist M. Vugrinec osvojio Alpe Adria prvenstvo i obranio naslov prvaka RH

| 10.9.2017. u 16:13h | Objavljeno u Sport

Novomarofski motociklist Martin Vugrinec (18) osvojio Alpe Adria prvenstvo i obranio naslov prvaka Hrvatske. U današnjoj drugoj utrci na Grobniku, posljednoj ove sezone, koja je vožena po jakoj kiši, Martin Vugrinec je zauzeo osmo mjesto, a što mu je poslije jučerašnje pobjede i s obzirom na bodovnu prednost, bilo dovoljno za osvajanje naslova ukupnog pobjednika ovogodišnjeg izdanja Alpe Adria prvenstva te za obranu naslova prvaka Hrvatske u klasi Superstock600.

Martin Vugrinec je danas postao i juniorski prvak u Alpe Adria prvenstvo u u klasi Superstock600, te juniorski prvak u klasi Supersport.